bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

 E-Ticaret Danışmanlığı ve Seo

 

Gelişen teknoloji ile birlikte  akıllı sistemlerin  artması,internet kullanım hacminin büyümesi gibi sebeplerden dolayı internet şu anda dünya pazarı haline gelmiştir diyebiliriz. Ve bu Pazar her geçen gün devasal boyutlara erişmektedir. Peki bu kadar rakibiniz olmasına rağmen internet üzerinden satış yapmayı nasıl başaracaksınız yada  E-Ticaret alanında önümüzdeki dönemlerde nasıl bir konumda yer alacaksınız kendi Sanal Mağazanızdan yüzde kaç verim alacaksınız? . Alanınızda kendinize çok güveniyorsunuz ama internet üzerinden  satışı yapacak profesyonel bir ekibiniz veya Profesyonel  Web Siteniz mi yok ? işte bu soruların cevabı DigiWorks Team Yazılım’da var.

Profesyonel ekibimizle birlikte E-Ticaret Danışman’lığını, uzmanlığımız ile birlikte tecrübelerimizden de yararlanmanız size bu alanda hem deneyim hemde  para kazanmanızı sağlayacaktır. Sorunlarınızı kendi sorunlarımız ,eksiklerinizi kendi eksiklerimiz  ve kar’ınızı kendi kar’ımız  gibi görüp buna göre hamleler geliştirerek hareket etmekteyiz. Ayrıca Fiyatlarımızla da yüzlerinizi güldürmeye devam etmekteyiz.

Eğer gerçekten internet  üzerinden satış yapmak istiyosanız daha doğrusu E-Ticaret sitenizden gerçek zamanlı verim almak istiyorsanız  Search Engine Optimization yani Seo bilmeniz mutlak suretle gerekmektedir. Seo tekniklerini çok iyi bir şekilde  E-Ticaret Sitelerine entegre ederek çok kısa zamanlarda internet üzerinden verim almanızı  sağlayabiliriz.  

 

E-Ticaret Sitelerimiz’de

 

*Sınırsız Ürün Ekleme

*Belkide en sıkıntı çektiğiniz, tam anlamıyla yönetilebilir Admin Panelleri

*İnternet üzerinden verim alabilmeniz için Full Seo Optimizasyonu Entegrasyonlu Sanal Mağazalar   geliştirerek  Google veya diğer arama motorlarında isteğinize bağlı olarak ilk sayfalara yada ilk sıralara   taşımak için yapılan tekniklerin tamamını biliyor ve uyguluyoruz.

*  En çok can sıkan olaylardan biri olan Güvenlik, en son yazılımlar baz      alınarak internet  korsanları devre dışı bırakılmıştır.

*   Tecrübeli grafikerlerimizin en son teknolojiyi ve en son yazılımları         kullanarak istediğiniz tasarımları çıkartarak yüzlerinizi güldürmekteyiz.

*İsteğe bağlı olarak kargo takip sistemi entegrasyonu

*  Gün geçtikçe gelişmekte  olan Mobil kullanıcılar için Profesyonel Mobil entegrasyonu

*İsteğe bağlı olarak ister kapıda ödeme ister Sanal Post Entegrasyonu yapılmaktadır.

 

E-ticaret Danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgilere edinmek için iletişim alanını yada talep formunu kullanabilirsiniz. Bizimle çalışın Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz olsun...

 

 

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team